LETENKY DO AUSTRÁLIE: Sydney, Melbourne a Brisbane z Prahy od 554€

07.Mar 2018 | 19:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: melbourbne sydney Austrália a oceánia austrália brisbane letenky do austrálie letenky do sydney letenky do brisbane letenky do melbourbne letisko praha China Eastern

Túžili ste niekedy navštíviť Austráliu? Teraz je tu mimoriadna ponuka na lety do Brisbane, Melbourne alebo Sydney. Austrália je rozľahlá a jedinečná krajina ležiaca na južnej pologuli, Down Under, tvoriaca samostatný kontinent. Je snom snáď každého cestovateľa navštíviť túto krajinu a zažiť dobrodružstvo u protinožcov. Svoju cestu môžete skombinovať s návštevou zaujímavých austrálskych miest, preskúmaním miestnych prírodných krás, prípadne zaplávaním si na pobrežných oblastiach v Pacifiku. Austrália je jednoducho krajina ponúkajúca množstvo aktivít a príležitostí rôzneho druhu. Je na každom z Vás pre ktorý spôsob poznania Austrálie sa rozhodnete.

K ceste do Austrálie môžete využiť ponuku let.spoločnosti China Eastern v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Brisbane od 566€, do Melbourne od 654€ a Sydney od 565. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky do Austrálie sú dostupné od marca do mája 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-16 apríl 2018.


Kalendár termínov Praha - Melbourne 554€

Kalendár termínov Praha - Sydney 565€

Kalendár termínov Praha - Brisbane 566€


Podmienky vstupu do Austrálie

Veľvyslanectvo Austrálie vo Viedni oznámilo, že s platnosťou od 20. marca 2008 je Slovenská republika zaradená do zjednodušeného vízového režimu, tzv. systému automatického elektronického vybavovania krátkodobých turistických víz e676 autogrant facility. Občania SR môžu vďaka e676 autogrant facility získať krátkodobé turistické vízum na 90 dní bez väčších formalít obratom. Nemusia dokladať solventnosť, zdravotné poistenie a podobne. Občania SR môžu svoje žiadosti o krátkodobé turistické víza podávať prostredníctvom internetu. Tento servis je zabezpečený Austrálskym imigračným úradom na webstránke http://www.immi.gov.au/e_visa/visitors.htm. Pre tento druh krátkodobých víz nie je potrebné víza nalepiť do cestovného pasu – oznámenie o udelení víz Austrálsky imigračný úrad zašle emailom. Austrálčania cestujú do SR bez víz na dobu maximálne 90 dní.

MZV SR oznamuje, že dňom 1. júla 2008 sa rušia poplatky za podávanie žiadostí elektronickou formou o udelenie krátkodobého víza na dobu do 90 dní pobytu pri cestách do Austrálie. Poplatky za ostatné druhy víz a podávanie žiadostí o krátkodobé víza papierovou formou ostávajú naďalej v platnosti

Od 1. júla 2005 Austrália rozšírila dobu pobytu v krajine za účelom turistiky (turistické vízum) na 12 mesiacov.


LETENKY DO AUSTRÁLIE - Sydney, Melbourne a Brisbane z Prahy od 554 eur