LETENKY DO BRAZÍLIE: Sao Paulo z Viedne od 425€

19.Nov 2021 | 12:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília sao paulo Južná Amerika klm air frannce letisko viedeň letenky do brazílie letenky do sao paulo

Brazílske Sao Paulo je typické veľkomesto. Najlepšie ho vystihnú slová ako finančné centrum, mrakodrapy (aj ten najstarší v Južnej Amerike), ale i chaos. Vedzte, že zaprášený obal ukrýva čarovné jadro s bohatou architektonickou tradíciou. Ikonické budovy nejedného štýlu, mnohé z nich stúpajúce do závratných výšok.

V aktuálnej ponuke od let. spoločností KLM/Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do brazilského Sao Paulo už od 425€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za poplatok.

Letenky do Sao Paulo sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do apríla 2022.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 marec 2022.


Vyhľadať letenky do Sao Paulo

Zobraziť UBYTOVANIE v Sao Paulo

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.

Všetky medzinárodné letiská sú opäť v štandardnom režime. Pri vstupe do krajiny vyžaduje negatívny výsledok COVID-19 testu nie starším ako 72 hodín a súčasne vyplnenie Vyhlásenia o zdravotnom stave.


Cestovanie v rámci krajiny

Cestovanie v rámci krajiny je možné v obmedzenej miere, ale vnútroštátne lety z hlavných letísk sú v prevádzke vo väčšine štátov. Na verejnosti a v obchodoch platí povinnosť nosiť ochranné rúška a mať pri sebe platný doklad totožnosti.

Informácie o COVID-19 pre pasažierov leteckej dopravy


Klimatické podmienky v Brazílii

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima: jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul može v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.LETENKY DO BRAZÍLIE - Sao Paulo z Viedne od 425 eur