LETENKY DO BRAZÍLIE: Sao Paulo z Viedne od 425€

19.Nov 2021 | 12:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília sao paulo Južná Amerika LETENKY DO BRAZÍLI E LETENKY DO SAO PAULO klm air frannce letisko viedeň

Brazílske Sao Paulo je typické veľkomesto. Najlepšie ho vystihnú slová ako finančné centrum, mrakodrapy (aj ten najstarší v Južnej Amerike), ale i chaos. Vedzte, že zaprášený obal ukrýva čarovné jadro s bohatou architektonickou tradíciou. Ikonické budovy nejedného štýlu, mnohé z nich stúpajúce do závratných výšok.

V aktuálnej ponuke od let. spoločností KLM/Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do brazilského Sao Paulo už od 425€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za poplatok.

Letenky do Sao Paulo sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do apríla 2022.


► Letenky napríklad v termíne 7-14 marec 2022.


Vyhľadať letenky do Sao Paulo

Zobraziť UBYTOVANIE v Sao Paulo

Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.

Všetky medzinárodné letiská sú opäť v štandardnom režime. Pri vstupe do krajiny vyžaduje negatívny výsledok COVID-19 testu nie starším ako 72 hodín a súčasne vyplnenie Vyhlásenia o zdravotnom stave.


Cestovanie v rámci krajiny

Cestovanie v rámci krajiny je možné v obmedzenej miere, ale vnútroštátne lety z hlavných letísk sú v prevádzke vo väčšine štátov. Na verejnosti a v obchodoch platí povinnosť nosiť ochranné rúška a mať pri sebe platný doklad totožnosti.

Informácie o COVID-19 pre pasažierov leteckej dopravy


Klimatické podmienky v Brazílii

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima: jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul može v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.LETENKY DO BRAZÍLIE - Sao Paulo z Viedne od 425 eur