Letenky do Frankfurtu z Budapešti alebo Krakova od 39€

20.Jún 2017 | 09:41
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa nemecko frankfurt letenky do nemecka letenky do frankfurtu letisko budapešť letisko krakov wizzair ryanair

Frankfurt, mesto na rieke Mohan, poznáme predovšetkým ako finančný a dopravný uzol Európy. Do rodiska slávneho spisovateľa Goetheho vás ale isto prilákajú iné pozoruhodnosti. Medzi tie naj patrí múzeum spomínaného autora i vojnou zničené a obnovené historické centrum.

K ceste využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti WizzAir s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Frankfurtu už od 12180Ft / 39€ . Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 58€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Za batožinu do podpalubia o hmotnosti do 23kg zaplatíte 43€ a za väčšiu batožinu do 32kg si priplatíte 64€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca marec 2018.

Druhou možnosťou je využiť ponuku od let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Krakova do Frankfurtu už od 192Zl / 46€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 30€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 40€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca september a október 2017.


► Letenky napríklad v termíne 14-20 marec 2018.

► Ubytovanie vo Frankfurte už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Budapešť - Frankfurt od 39€

Vyhľadať letenky Krakov - Frankfurt 46€

Vyhľadať ubytovanie vo Frankfurte


  • Dobrý deň budem cestovať do San Francisco. Pôjdem z Budapešti do Frankfurtu., a s Frankfurtu do San Francisca letecky. Rád by som sa spýtal či mi viete dodať informácie ohľadom batožiny ktorú by som si vedel zobrať do lietadla zo sebou. Potreboval by som ale veľkosť batožiny ďakujem za skorú odpoveď