Letenky do Kalifornie - Los Angeles a San Francisco z Budapešti od 479€

05.Máj 2017 | 12:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles san francisco letenky do san francisca letenky do usa letenky do kalifornie american airlines

Spravte si výlet do slnečnej Kalifornie, ktorá je známa nádherným národným parkom Sequoia v horách Sierra Nevada, zlatistými, živými plážami, ale i rušnými veľkomestami. Navštíviť môžete filmovú Mekku menom Hollywood v Los Angeles. I stráviť pár hodín vo väzení San Francisca, v Alcatraze.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti American Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Los Angeles od 479€ alebo do San Francisca od 491€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2017 do februára 2018.

Pozrite si aj zvyšnú ponuku lacných leteniek do USA.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 novembra 2017.


Kalendár termínov Budapešť - San Francisco 491€

Kalendár termínov Budapešť - Los Angeles 479€


Ubytovanie v Kalifornii

Vyhľadať ubytovanie v Los angeles od 20€

Vyhľadať ubytovanie v San francisco od 18€


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.