Letenky do Kalifornie - Los Angeles, San Francisco a San Jose z Budapešti od 474€

27.Mar 2017 | 19:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles san francisco letenky do san francisca san jose letenky do san jose letenky do usa letenky do kalifornie american airlines

Spravte si výlet do slnečnej Kalifornie, ktorá je známa nádherným národným parkom Sequoia v horách Sierra Nevada, zlatistými, živými plážami, ale i rušnými veľkomestami. Navštíviť môžete filmovú Mekku menom Hollywood v Los Angeles. I stráviť pár hodín vo väzení San Francisca, v Alcatraze. Dobre známu dvojicu netradične dopĺňa mesto San José, ktoré preslávilo Silicon Valley, sídlo známych IT firiem.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti American Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do San Francisca a San Jose už od 474€ a do Los Angeles od 482€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od mája do októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 7-13 september 2017.


Kalendár termínov Budapešť - San Francisco 474€

Kalendár termínov Budapešť - San José 474€

Kalendár termínov Budapešť - Los Angeles 482€


Ubytovanie v Kalifornii

Vyhľadať ubytovanie v Los angeles od 20€

Vyhľadať ubytovanie v San francisco od 18€

Vyhľadať ubytovanie v san Jose od 40€


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.