Letenky do Karibik - Martinik a Guadeloupe v rámci jednej cesty od 429€

21.Jún 2017 | 21:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik GUADELOUPE MARTINIK letenky do karibiku letisko budapešť air france klm letenky na martinik letenky na guadaloupe

Exotika, kde nemusíte vybavovať víza, riešiť povinné očkovanie, ani výmenu peňazí. Ak k tomu počasie prajúce plážovej dovolenke po celý rok, rozpálené sopky, zelené džungle a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. O čom hovoríme? Predsa o francúzskych zámorských departmentoch, o Guadeloupe a Martiniku. Využite našu kombinovanú letenku, v rámci ktorej navštívite oba tropické raje a za pár eur si užijete mix karibsko-kreolskej a francúzskej kultúry.

K ceste do Karibiku využijeme aktuálnu ponuku kombinovaných spiatočných leteniek z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku a s návratom z Poite a Pitre na Guadeloupe do Budapešti za 429€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od augusta 2017 do februára 2018.

V prípade, že si zvolíte odlet z Prahy, tak za tieto letenky zaplatíte 439€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od augusta 2017 do februára 2018.


V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3. Na dopravu medzi jednotlivými ostrovmi trajektovú spoločnosť L´Express Des Iles.


► Letenky napríklad v termíne 10-24 október 2017.


Budapešť - Martinik / Guadaloupe - Budapešť 429€

Praha - Martinik / Guadaloupe - Praha 439€


Vyhľadať ubytovanie na Guadeloupe

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku


Ako cestovať medzi ostrovmi

Sú dve možnosti ako sa prepraviť medzi ostrovmi. Teda ak nerátam, že by to chcel niekto preplávať. Prvou možnosťou je letecká preprava. Cena jednosmernej letenky z Guadaloupe na Martinik je niečo cez 100€ za 40 minutový let. Druhou a pre nás najzaujímavejšou možnosťou je využiť trajekt spoločnosti L´Express Des Iles, ktorý premáva medzi jednotlivými ostrovmi.Táto možnosť je z pohľadu cestovania najjednoduchšia a umožní nám navštíviť tieto dva zmieňované ostrovy. Prvé, čo budeme musieť urobiť je rezervovať si letenky. Termíny zvolíme podľa toho, ako dlho sa budeme chcieť zdržať celkovo v Karibiku. Druhou vecou, ktorú budeme musieť urobiť, je rezervovať si trajekt z Guadaloupe na Martinik alebo v opačnom smere so spoločnosťou L´Express Des Iles za cenu už od 69€. Dátum plavby si zvolíme podľa toho ako dlho sa budeme chcieť zdržať na tom-ktorom ostrove. Celkovo nás takáto cesta s návštevou dvoch ostrovov bude stáť 498€.