Letenky do Karibiku - Aruba z Viedne od 521€

01.Feb 2017 | 21:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: aruba karibik letenky do karibiku letenky na arubu letisko viedeň klm delta airlines

Maličká karibská Aruba láka celoročne. Teplotami, ktoré neklesajú pod 27 stupňov. Slnečným počasím bez zrážok, ktoré vás ako magnet pritiahne na jemné biele pláže. Alebo „donúti" hľadať osvieženie v priezračnom mori plnom podmorských krás. Letenky do raja hľadať nemusíte. Tie tu máme od spoločnosti Delta Airlines za pár eur.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločností KLM a Delta Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na ostrov Aruba už od 521€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od februára do augusta 2017. Najlacnejšie letenky si vyhľadáte a rezervujete cez stránky let.spoločnosti Delta airlines, poprípade môžete použiť kalendár termínov od pelikan.sk za cenu 539€.

Pri ceste na ostrov Aruba je v rámci cesty jeden stopover v Atlante, ktoré môžeme využiť na krátku prehliadku mesta. V Atlante je tento čas 11 až 14 hodín.


► Letenky napríklad v termíne 2-10 februára 2017.

► Ubytovanie v Arube od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na arubu od 521€

Kalendár termínov Viedeň - Aruba 539€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Arubu

Je nutné mať platný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate z krajiny a spiatočnú letenku. Pre medzi pristátie v USA je potrebné vybaviť si formulár ESTA. Pri odlete sa platí odletová taxa.