LETENKY DO KARIBIKU: Martinik alebo Guadaloupe z Budapešti od 419€

28.Mar 2018 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Fort-de-France letisko budapešť karibik MARTINIK letenky do karibiku air france letenky na martinik GUADELOUPE letenky na guadaloupe

Celoročne rozpálené slnko, šum neuveriteľne sfarbeného mora a biele pláže lákajúce milovníkov potápania. Takto poznáme pokojné karibské ostrovy, ktoré vás prekvapia možnosťami na aktívnu turistiku i divokými riekami. Očaria neskrývaným francúzskym šarmom. Navštívte Martinik, Guadalope, alebo aj oba ostrovy, a presvedčte sa o ich jedinečnosti vďaka letenkám od spoločnosti Air France.

V akciovej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Fort-de-France na Martiniku už od 419€ alebo do Poite a Pitre na Guadeloupe od 419€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od mája do decembra 2018.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 10-17 apríl 2018.

► Ubytovanie na Martiniku alebo Guadaloupe od 27€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť- Martinik od 419€

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku


Kalendár termínov Budapešť - Guadaloupe od 419€

Vyhľadať ubytovanie na Guadaloupe


Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.

Podmienky vstupu na Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Guadeloupe platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.LETENKY DO KARIBIKU - Martinik alebo Guadaloupe z Budapešti od 419 eur