LETENKY DO KARIBIKU: Ostrov Aruba z Viedne s krátkou zastávkou v New Yorku od 529€

04.Apr 2018 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: aruba karibik letenky do karibiku letenky na arubu Austrian Airlines unoted airlines letisko viedeň

Maličká karibská Aruba láka celoročne. Teplotami, ktoré neklesajú pod 27 stupňov. Slnečným počasím bez zrážok, ktoré vás ako magnet pritiahne na jemné biele pláže. Alebo „donúti" hľadať osvieženie v priezračnom mori plnom podmorských krás. Letenky do raja hľadať nemusíte. Tie tu máme od spoločnosti Delta Airlines za pár eur.

K návšteve využite aktuálnu ponuku od let.spoločností Austrian Airlines a United Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na ostrov Aruba už od 529€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2018 do februára 2019.

Pri spiatočnej ceste z ostrova Aruba je v rámci cesty jeden stopover v New Yorku, ktorý môžeme využiť na krátku prehliadku mesta. Dĺžka tohto prestupu je okolo 11 až 16 hodín.


► Letenky napríklad v termíne 16-27 október 2018.

► Ubytovanie v Arube od 30€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Aruba 529€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Arubu

Je nutné mať platný cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po návrate z krajiny a spiatočnú letenku. Pre medzi pristátie v USA je potrebné vybaviť si formulár ESTA. Pri odlete sa platí odletová taxa.Ostrov Aruba z Viedne s krátkou zastávkou v New Yorku od 529 eur