LETENKY DO KARIBIKU: Portoriko z Budapešti od 479€

21.Nov 2022 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: san Juan Portoriko letenky do karibiku karibik letenky do portorika letisko budapešť

Portoriko, krajina hôr, vodopádov ale aj dažďových pralesov či menších i väčších ostrovčekoch. Na rozdiel od svojich karibských susedov je bohatším ostrovom s rozvinutejšou infraštruktúrou. Užijete si pohodovú dovolenku nie len na plážach ale i vo vychytených hoteloch, plážových baroch či kasínach.

Využite priaznivé ceny leteniek od let. spoločnosti British Airways a American Airlines a zaleťte si do Portorika. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do San Juan v Portoriku už od 479€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 43x25x22 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg. Batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Portorika sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2023.


► Letenky napríklad v termíne 18- 26 január 2023.


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - PORTORIKO 479€

ZobraziŤ UBYTOVANIE v Potroriku

Podmienky vstupu do Portorika (USA víza)

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.LETENKY DO KARIBIKU - Portoriko z Budapešti od 479 eur