LETENKY DO KARIBIKU: Portoriko z Viedne už od 319€

10.Jan 2022 | 11:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: san Juan Portoriko iberia letenky do karibiku karibik letenky do portorika american airlines letisko viedeň

Portoriko, krajina hôr, vodopádov ale aj dažďových pralesov či menších i väčších ostrovčekoch. Na rozdiel od svojich karibských susedov je bohatším ostrovom s rozvinutejšou infraštruktúrou. Užijete si pohodovú dovolenku nie len na plážach ale i vo vychytených hoteloch, plážových baroch či kasínach.

Využite priaznivé ceny leteniek od let.spoločností Iberia a American Airlines a zaleťte si do Portorika. V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do San Juan v Portoriku už od 319€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky do Portorika sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do mája 2022.


► Letenky napríklad v termíne 11-25 marec 2022.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - PORTORIKO 319€

ZobraziŤ UBYTOVANIE v Potroriku

Podmienky vstupu do Portorika (USA víza)

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.LETENKY DO KARIBIKU - Portoriko z Viedne s letenkami už od 319 eur