LETENKY DO KOSTARIKY: San Jose z Paríža už od 289€

16.Aug 2017 | 11:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kostarika Južná Amerika letenky do južnej ameriky letisko paríž letenky do kostariky air canada

Stredoamerické krajiny sú pre nás tie s nádhernými plážami. Kostarika je tak trochu výnimku. Pláže jej nechýbajú, no viac púta pozornosť prírodou, vraj krajšou ako na Novom Zélande. Vydajte sa na dobrodružnú cestu pralesom, hojdajte sa na lane, potápajte sa, a uvidíte. Navštívte nie len národné parky a pralesy Kostariky počas jarných mesiacov s akciovými letenkami za 289€.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z paríža do Kostariky už od 289€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2017 do februára 2018.


► Letenky do Kostariky v termíne 3-23 november 2017.

► Ubytovanie v Kostarike už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Kostariky

Vyhľadať ubytovanie v Kostarike


Podmienky vstupu do Kostariky

Kostarická republika predĺžila od 9. septembra 2012 bezvízový pobyt pre občanov Slovenskej republiky. Pre slovenských turistov cestujúcich do Kostariky platí bezvízový vstup na turistický pobyt maximálne do 90 dní, ktorý nie je možné predĺžiť. Pre vstup a pobyt na území Kostarickej republiky musia občania SR spĺňať podmienky stanovené kostarickými zákonmi. Slovenský turista musí mať platný cestovný pas, minimálne tri mesiace pred návratom z cesty, územie Kostariky musí opustiť jeden deň pred vypršaním minimálnej platnosti svojho cestovného pasu (tzn. 3 mesiace + 1 deň), spiatočnú letenku a preukázateľné finančné zabezpečenie na každý deň pobytu (100 USD na deň).