LETENKY DO LAOSU: Vientiane z Viedne s letenkami od 369€

10.Jún 2019 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: laos ázia letenky do ázie letisko viedeň Vientiane letenky do laosu China Southern

Laos je krajinou juhovýchodnej Ázie, ktorá síce nemá more, no o to viac si zachovala prírodné krásy a stala sa ideálnym krajinou na zresetovanie síl pre všetkých, ktorí majú plné zuby stresu a náhlenia.

Ak ste sa rozhodli pre návštevu Laosu, tak využite aktuálnu ponuku China Southern s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Vientiane už od 369€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 5 kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti China Southern. Je potrebné kvôli dlhším prestupom na čínskych letiskách Urumqi a Guangzhou mať vybavené čínske víza.

Letenky do Laosu sú dostupné pre cesty v termínoch od augusta do decembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 30.11. - 6.12. 2019.

► Ubytovanie v Laose už od 6€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke China Southern

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V LAOSE

Podmienky vstupu do Laosu

Slovenskí potrebujú na cestu do krajiny platný cestovný pas a vízum. Pre občanov SR je príslušné laoské veľvyslanectvo vo Viedni. Vízum možno získať aj na veľvyslanectve Laosu v Bangkoku. Platnosť cestovného pasu musí presahovať platnosť udeleného víza o 6 mesiacov od dňa vstupu na územie Laosu. Pri požiadaní o vízum je potrebné predložiť cestovný pas, 2 x fotografiu s rozmerom 4×6 cm a poplatok vo výške 800 THB, na jeden vstup a 30 dní pobytu. Víza sú udelené v priebehu cca troch pracovných dní. O vízum je možné požiadať aj na letisku Wattay International Airport vo Vientiane (víza po prílete). Poplatok je 30 USD. Letiskový poplatok je 10 USD a býva často zahrnutý v cene letenky.