Los Angeles z Budapešti, Prahy alebo Košíc aj na Work and Travel od 482€

06.Apr 2017 | 21:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles letenky do usa lot letenky do kalifornie letisko budapešť work and travel

Navštívte mekku filmového priemyslu. Los Angeles síce žije filmom, no nezabudnite navštíviť také miesta ako sú Hollywood, Beverly Hills či Santa Monica. Určite za návštevu stoja najkrajšie pláže USA a to Venice Beach a Santa Monica. Užite si chvíle voľna v zábavnom parku alebo si vychutnajte nezabudnuteľný výhľad na mesto z Griffith parku.

K ceste do USA využite aktuálnu ponuku let.spoločnosti LOT s odletom z Prahy od 482€ alebo z Budapešti do Los Angeles už od 494€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do októbra 2017. najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti LOT.

Poprípade pre odlety z Košíc využite ponuku let.spoločnosti Turkish Airlines s cenou leteniek od 499€.


► Letenky napríklad v termíne 20.5. - 19.9. 2017.

► Ubytovanie v Los Angeles už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti LOT

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles


Kalendáre termínov a cien v rezervačnom systéme eSky.sk v období od apríla do októbra 2017 s odletom z Prahy a Budapešti.

Praha - Los Angeles 492€ (termíny aj na WaT)

Budapešť - Los Angeles 503€


Kalendáre termínov a cien v rezervačnom systéme Pelikan.sk v období od mája do októbra 2017 s odletom z Košíc, Prahy a Budapešti.

Praha - Los Angeles 499€

Budapešť - Los Angeles 499€

Košice - Los Angeles 499€


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.