Letenky do Mexika počas hlavnej sezóny. Mexico City z Budapešti od 469€

28.Aug 2018 | 17:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: mexico city karibik mexiko letenky do mexico city letenky do mexika letisko budapešť klm

Navštívte mesto, ktoré vyrástlo zo stredu jazera! V Mexico City ešte nájdete jeho pozostatky, rovnako ako pamiatky na koloniálnu aj aztécku éru. Okrem toho vás čaká sopka na dohľad z mesta, plávajúce záhrady Xochimilco, zrúcaniny starého mesta Teotihuacan a celé čaro tejto krásnej krajiny ako na dlani.

K ceste do Mexika si môžeme využiť k ceste ponuku od let.spoločnosti KLM s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Mexico City od 469€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2018 do júla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 7-19 november 2018.

► Ubytovanie v Mexico city už od 5€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - MEXICO CITY

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v mexico City


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov.Letenky do Mexika počas hlavnej sezóny. Mexico City z Budapešti od 469 eur