Letenky do Miami z Viedne začiatkom leta už od 369€

21.Máj 2016 | 12:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: miami Severná Amerika usa

So svojou ponukou do konkurenčného boja na linkách do Miami sa zapojila aj portugalská let.spoločnosť TAP Air Portugal. Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Miami už od 369€. V cene letenky je 1x príručná batožina a 1x zapísaná batožina do 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od júna do júla 2016.


► Letenky napríklad v termíne 15.6. - 3.7. 2016.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.


V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:


  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári.