Letenky do New Yorku aj v termínoch cez letné prázdniny od 399€

29.Máj 2017 | 10:42
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letenky do new yorku new york letenky do usa letisko budapešť brussels airlines united airlines

Mesto, ktorému Frank Sinatra venoval jednu zo svojich piesní je nám veľmi dobre známe. Veľké jablko obľubujú turisti, umelci, ktorí tu hľadajú inšpiráciu, aj filmári. Straťte ako malý Kevin v meste, ktoré pretína pár riek, tvorí množstvo mrakodrapov a zdobí stovky pamiatok a kúzelných miest. Atmosféru amerického veľkomesta si môžete užiť aj v lete a to priamo z Budapešti.

K ceste využite aktuálnu akciu let.spoločností Brussels Airlines a United Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do New Yorku už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od júla do decembra 2017.


► Letenky do New Yorku v termíne 17.7. 2.8. 2017.

► Ubytovanie v New Yorku už od 16€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - New York 399€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.