LETENKY DO RUSKA: Soči z Bratislavy od 155€

16.Aug 2017 | 00:26
Autor: oliver
Kategória: Lacné letenky
Značky: rusko letenky do ruska soči letenky do soči letisko bratislava pobeda

Chcete vedieť, ako dnes vyzerá dejisko poslednej zimnej Olympiády? Zaleťte si do ruskej Soči, a presvedčte sa na vlastné oči. Alebo zamierte do obrovského Národného parku, či k pobrežiu Čierneho mora, vďaka ktorému je Soči známym plážovým rezortom.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Pobeda si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Soči už od 155€ . Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca október 2017.

Všetci pasažieri môžu bezplatne na palubu zobrať malú cestovnú batožinu, kabelku, tašku na laptop alebo obal na fotoaparát. Príručná batožina klasickej veľkosti do 10kg stojí cca 13€ jednosmerne. Za veľkú batožinu do 20kg (do podpalubia) zaplatia cestujúci cca 20€ jednosmerne a za 32kg je cena 30€.


► Letenky napríklad v termíne 20-25 október 2017.

► Ubytovanie v Moskve už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Soči

Vyhľadať ubytovanie v Soči


Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Táto povinnosť neplatí pre držiteľov diplomatických a služobných pasov.

V Ruskej federácii nadobudli platnosť nové pravidlá pre registráciu cudzincov, podľa ktorých sa vyžaduje pri krátkodobom pobyte v RF registrovanie v „Migračnej evidencii" vedenej Federálnou migračnou službou RF. V praxi to znamená prihlasovaciu povinnosť pri pobyte u súkromnej osoby presahujúcom 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Za prihlásenie cudzinca nesie zodpovednosť aj pozývajúca osoba (právnická, alebo fyzická), ktorá je takto označená vo víze RF. Za nedodržanie nariadenia hrozia cudzincovi i jeho pozývajúcej osobe pokuty.


Ruské vízové centrum

Najdôležitejšou a prvoradou úlohou vízového centra je urýchlenie a zjednodušenie procesu vybavenia víz na vstup do Ruskej federácie. To je možné vďaka súčinnosti Ruských vízových centier s konzulárnymi úradmi Ruskej federácie, súčasnej materiálno-technickej základni a tiež vďaka použitiu najnovších technológií pri preberaní a spracovaní dokumentov.

Veľvyslanectvo alebo Generálny konzulát Ruskej federácie skúma žiadosti o víza a prijíma rozhodnutie o vydaní alebo nevydaní víza v priebehu lehoty, stanovenej pre požadovaný typ víza (bežne od 4 do 10 kalendárnych dní) po predložení kompletného balíka dokumentov a po zaplatení konzulárnych poplatkov.