LETENKY DO ŠKÓTSKA: Glasgow z Budapešti od 30€

04.Sep 2017 | 09:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa škótsko letenky do škótska glasgow letenky do glasgowa letisko budapešť wizzair

Vyberte sa na pohárik pravej škótskej whiskey, pri ktorom v miestnej putike zažijete zrejme aj tradičný tanec Ceilidhs s aktuálnou akciou na lacné letenky do Glasgowu! Nadšenci futbalu a umenia zrejme neodolajú ani návšteve miestnych múzeí, no obohatiť pobyt sa oplatí aj prechádzkou po samotnom Glassgowe, jednom najžiarivejších miest Európy, či typicky škótskou krajinou plnou zelene a efektných pobrežných vyhliadok.

K ceste do Škótska môžete využiť ponuku od let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Glasgowa už od 9184Ft (cca 30€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 15980Ft (cca 52€). Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 76€ a za väčšiu batožinu o váhe do 32kg zaplatíte 99€. Letenky do Glasgowa sú dostupné v termínoch počas mesiaca november a december 2017.


► Letenky napríklad v termíne 25-28 november 2018.

► Ubytovanie v Glasgow už od 24€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do glasgowa

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.