LETENKY DO ŠPANIELSKA: Valencia s odletom z Krakova od 50€

16.Aug 2017 | 17:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa španielsko letenky do španielska valencia letenky do valencie letisko krakov ryanair

Valencia. Jedno z najvýznamnejších španielskych miest i jeden z najdôležitejších európskych prístavov. Mesto, ktoré dalo svetu obľúbenú pochúťku – Paellu. Vychutnajte si ju i zmes rímskej, maurskej i židovskej kultúry, ktorá robí mesto s rušnými nocami, prekrásnymi plážami a romantickými uličkami ešte zaujímavejším.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do španielskej Valencie už od 212Zl (cca 50€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 40€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca október a november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 5-8 november 2017.

► Ubytovanie vo Valencii už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Krakov - Valencia

Kalendár termínov Krakov - Valencia

Vyhľadať ubytovanie vo valenciiVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.