LETENKY DO TANZÁNIE: Kilimanjaro z Bratislavy od 399€

07.Máj 2018 | 18:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika tanzánia letisko bratislava letenky do afriky kilimanjaro letenky do tanzánie flydubai

Slony a žirafy pózujúce pred zasneženými vrcholkami hory Kilimandžáro. Také sú obrázky, ktoré prichádzajú z Afriky, z Tanzánie. Nechajte sa nimi zlákať a vydajte sa na dobrodružné safari. Pozrite sa na krajinu z výšky sopečnej hory. A po náročnom dni si oddýchnite na zlatiskej pláži.

K ceste do Tanzánie využite akciovú ponuku od let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Kilimanjaro už od 399€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Po zmene obchodných podmienok let.spoločnosť flydubai prestala ponúkať bezplatné občerstvenie na všetkých svojich letoch. Jedlo si môžete zakúpiť za poplatok v priebehu rezervácie leteniek.

Cena leteniek je platná po zaregistrovaní sa na webe let.spoločnosti flydubai alebo po prihlásení sa do svojho profilu, ak ste sa už v minulosti pri niektorej z akcií registrovali.

Najlacnejšie letenky do Tanzánie sa dajú nájsť v rôznych termínoch od septembra do decembra 2018.


► Letenky do Tanzánie v termíne 5-18 december 2018.

Ubytovanie v Tanzánii už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Bratislava - Kilimanjaro

Kalendár termínov Bratislava - Kilimanjaro

Vyhľadať ubytovanie v tanzánii


Podmienky vstupu do Tanzánie

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.LETENKY DO TANZÁNIE - Kilimanjaro z Bratislavy od 399 eur