Letenky do Tanzánie - Kilimanjaro z Viedne už od 469€

04.Mar 2018 | 19:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika tanzánia kilimanjaro letenky do afriky letenky do tanzánie letisko viedeň Turkish Airlines

Keď sa povie Afrika, vybavia sa nám biele pláže a zelené savany. Relax pod rozpáleným slnkom. Africká Tanzánia má aj inú stránku a my máme pre vás výlet, počas ktorého si môžete siahnuť na dno svojich možností. Zarezervujte si letenky a vystúpte na strechu sveta, na Kilimandžáro. Na spiacu sopku a najvyššiu horu Afriky.

K ceste do Tanzánie môžete využiť aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Kilimanjara s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines už od 469€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júla 2018.


► Letenky do Tanzánie v termíne 18-26 apríl 2018.

► Ubytovanie v Tanzánii už od 12€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Kilimanjaro

Vyhľadať ubytovanie v tanzánii


Podmienky vstupu do Tanzánie

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.Letenky do Tanzánie - Kilimanjaro z Viedne už od 469 eur