Letenky do Tanzánie - Kilimanjaro z Viedne už od 470€

28.Feb 2017 | 09:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika tanzánia kilimanjaro letenky do afriky letenky do tanzánie letisko viedeň qatar airways

Slony a žirafy v zajatí baobabov, pózujúce pred zasneženými vrcholkami hory Kilimandžáro. Také sú obrázky, ktoré prichádzajú z Afriky, z Tanzánie. Nechajte sa nimi zlákať a vydajte sa na dobrodružné safari. Pozrite sa na krajinu z výšky sopečnej hory. A po náročnom dni si oddýchnite na zlatiskej pláži.

K ceste do Tanzánie môžete využiť aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Kilimanjara s leteckou spoločnosťou Qatar Airways už od 470€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Najlacnejšie letenky sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca marec a apríl 2017. V termínoch od mája do decembra 2017 sú letenky drahšie približne o 19€.


► Letenky do Tanzánie v termíne 6-15 marec 2017.

► Ubytovanie v Tanzánii už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Qatar Airways od 470€

Kalendár termínov Viedeň - Kilimanjaro 479€


Vyhľadať ubytovanie v tanzánii


Podmienky vstupu do Tanzánie

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.