LETENKY DO USA: Chicago z Prahy od 393€

12.Okt 2017 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa chicago top​ letenky do usa letenky do chicaga letisko praha lot

Tretie najväčšie mesto v USA a zároveň významné svetové obchodné centrum, to je Chicago. Mesto má výhodnú geografickú polohu a nachádza sa na brehoch jazera Michigan. Známa je panoráma Chicaga, tvorená z výškových budov a pre mesto typickej nadzemnej rýchlodráhy. Za prehliadku v meste stoja štvrte Near North Side či Magnificent Mile, kde sa nachádza nielen množstvo múzeí, galérii, ale aj nákupných možností. Zaujímavou alternatívou je aj čas strávený v obľúbenom Millenium parku, ktorý ponúka široké možnosti voľnočasových aktivít.

K ceste do Chicaga využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti LOT v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Chicaga už od 393€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od októbra do decembra 2017.

Pre ponuku iných dostupných lacných leteniek do USA kliknite tu.


► Letenky napríklad v termíne 17-24 október 2017.

► Ubytovanie v Chicagu už od 16€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Chicago od 393€

Kalendár termínov Viedeň - Chicago 399€

Kalendár termínov Budapešť - Chicago 439€

Vyhľadať ubytovanie v Chicagu


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.