LETENKY DO USA: New Orleans z Prahy od 430€

15.Aug 2017 | 01:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa Severná Amerika letenky do usa letisko praha condor new orleans letenky do new orleans

New Orleans, rodisko jazzu a woodoo. Mesto, kde sa narodil Louis Armstrong a Jelly Roll Morton. Mesto, kde sa stretáva jedinečný mix francúzskej, afroamerickej, španielskej a karibskej kultúry. Medzi najväčšie turistické lákadlá patrí okrem Bourbon Street napríklad aj slávna Francúzska štvrť.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek let.spoločnosti Condor z Prahy do New Orleans už od 370€. V cene letenky je príručná batožina do 6kg a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca september a október 2017.


► Letenky napríklad v termíne 27.9. - 1.10. 2017.

► Ubytovanie v New Orleans už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do New Orleans

Vyhľadať ubytovanie v new orleans


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.