LETENKY DO USA: New York z Budapešti s TAP Portugal od 349€

17.Sep 2017 | 15:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letisko budapešť new york letenky do usa letenky do new yorku tap portugal

New York. Jedno najpopulárnejších a najväčších miest sveta. Chcete sa aj vy prejsť jeho rušnými bulvármi a zistiť, čím magické veľkomesto návštevníkov tak priťahuje? Tak k tomu využite ponuku let.spoločnosti TAP Portugal, ktorá prichádza s akciovými letenkami do New Yorku.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do New Yorku už od 349€ . V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina do 2kg, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm !!! Na každý kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do februára 2018.


► Letenky do New Yorku v termíne 13-25 február 2018.

► Ubytovanie v New Yorku už od 16€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - New York 349€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.