Letenky do USA - Washington z Viedne už od 439€

06.Feb 2017 | 15:02
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa washington work and travel letisko viedeň british airways letenky do usa letenky do washingtonu

Jediné mesto v USA pomenované po jednom z prezidentov je aj jeho sídlom. Mesto postavené na močariskách patrí k tým najkrajším na svete. Vďaka množstvu zelene, elegantným budovám ambasád a medzinárodných inštitúcií, ale aj pamiatkam pripomínajúcim mužov z Bieleho Domu. Navštívte ich všetky s našimi letenkami do Washingtonu.

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek let.spoločnosti British Airways z Viedne do Washingtonu už od 439€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od februára do júna 2017.


► Letenky napríklad v termíne 8-14 marec 2017.

► Ubytovanie vo Washingtone už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.