LETENKY DO VIETNAMU: Hanoj z Mníchova už od 299€

14.Nov 2018 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: hanoj ázia vietnam letenky do ázie letenky do vietnamu LETISKO Mníchov air china

Dopravný chaos je tu síce prítomný ako v každom ázijskom veľkomeste, no to viac v ňom vynikne unikátna atmosféra. Hanoj za ňu vďačí tisícky rokov pamätajúcej architektúre s vplyvom Číňanov i európskych prišelcov. Kúsku prírody, jazeru Hoan Kiem, priamo v srdci mesta. I pouličným reštauráciám s lahôdkami od výmyslu Vietnamu. Skrátka všetkému tomu, pre čo je Hanoj pre väčšinu návštevníkov láskou na prvý pohľad.

K ceste do Vietnamu môžete využiť ponuke Air China s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Mníchova do Hanoja od 299€ . V cene letenky je jedna príručná batožina do 5kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2018 do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 15-24 január 2019.

► Ubytovanie vo Vietname už od 4€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Mníchov - HANOJ 299€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V HANOJI

Podmienky vstupu do Vietnamu - elektronické víza

Vietnamská vláda rozhodla 25. januára 2017 o zahájení dvojročného pilotného plánu udeľovania víz pre zahraničných turistov prostredníctvom elektronického systému (e-visa). Občania zo 40 krajín budú môcť požiadať o e-visa odo dňa 1. februára 2017. Do tohto zoznamu je zahrnutá tiež Slovenská republika.

Žiadatelia sú povinní vyplniť formulár, ktorý je dostupný v anglickom jazyku na viacerých webových stránkach vízových centier, napr. https://evisa.xuatnhapcanh.gov.vn/home. Po vyplnení formulára bude pridelené heslo spolu so žiadosťou o úhradu správneho poplatku, ktorý je pri jednom vstupe 25 USD a pri viacerých vstupoch 50 USD.

Proces vybavovania trvá tri pracovné dni a úspešní žiadatelia si budú môcť vytlačiť svoje e-visa, ktoré je potrebné preukázať pri vstupe do Vietnamu.

Návštevníkom s e-visami je povolený vstup na medzinárodných letiskách vo Vietname (Can Tho, Chu Lai, Da Lat, Da Nang, Hai Phong, Hanoj, Hočiminovo mesto, Hue, Nha Trang a Phu Quoc), cez medzinárodné hraničné priechody a cez medzinárodné morské prístavy.


Mohlo by Vás zaujímať

Vietnam – exotika Indočíny
Krikľavo zelené ryžové políčka, spomienky na ničivú vietnamskú vojnu, milióny motoriek, zašpicatené klobúky skláňajúce sa nad úrodou, bohémsky Saigon, historické sídlo cisárov v Hue a staré uličky Hoi Anu. Vietnam je krajina, ktorá vie ako premeniť turistický ruch na zlato z ktorého môže prosperovať. Namieša koktejl histórie, súčasnosti, spomienok, farebných bazárov s exotickým ovocím a vynikajúcou gastronómiou. Vietnam Vás vezme za svoj lákavý závoj, prevedie Vás a nesmierne obohatí… čítať ďalejLETENKY DO VIETNAMU - Hanoj z Mníchova už od 299 eur