Letenky na Barbados alebo Tobago z Mníchova od 440€

23.Okt 2016 | 23:28
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik letenky do karibiku barbados tobago

Užite si Tobago a Barbados a okúste karibský životný štýl a uvoľnenosť týchto exotckých ostrovov. Ostrovy pôsobia ako magnet na dovolenkárov nielen z okolia, ale pre svoju dostupnosť aj pre dovolenkujúcich aj zo vzdialenejších kútov sveta. Tieto nádherné ostrovy uspokoja aj tých najnáročnejších cestovateľov svojou ponukou vodných aktivít, krásnych pláží, obrovských možností pre potápanie a vodné športy. Barbados a Tobago je určite ideálne miesto na strávenie príjemnej dovolenky v jedinečnom prostredí Karibiku.

K ceste na Barbados alebo Tobago môžete využiť ponuku spiatočných leteniek let.spoločnosti Condor z Mníchova už od 440€. V cene letenky je príručná batožina do 6kg a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca november 2016.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 novembra 2016.

► Ubytovanie na Barbadose už od 20€ na osobu a noc.

► Ubytovanie na Tobagu už od 23€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať ubytovanie na Barbadose

Vyhľadať ubytovanie na Tobagu


Podmienky vstupu na Barbados

Platí obojstranný bezvízový styk (od 28.5.2009). Občania oboch strán môžu cestovať bez víz na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov, a to pri všetkých účeloch cesty (turistika, vedecké aktivity či obchodné/podnikateľské cesty), avšak okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.


Podmienky vstupu na Trinidad a Tobago

Pre občanov SR – platí bezvízový styk za účelom turistiky do 1 mesiaca. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza. V prípade potreby predĺžiť si pobyt je potrebné obrátiť sa na Imigračný úrad (Passport and Immigration Department) v Port of Spain.