Letenky na Cyprus z Budapešti od 33€

11.Sep 2016 | 13:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: larnaca cyprus európa letenky na cyprus

Cyprus, tento turistami obľúbený ostrov v Stredozemnom mori ponúka široké možnosti odpočinku a príjemne strávené chvíle na dovolenke. Či už vyhľadávate oddych na pláži, alebo aktívnejšie strávený pobyt, tento ostrov je ideálny. Zaujímavou možnosťou je okružná jazda po ostrove, máte tak jedinečnú možnosť spoznať celý ostrov a jeho krásy. Viac vo vnútrozemí na svahoch hôr nájdete možnosti vyžitia vhodné aj pre turistickejšie založených cestovateľov. Na svahoch môžete vidieť roztrúsené dediny s miestnymi obyvateľmi, citrusové sady, olivovníky. Hlavným mestom Cypru je Nikózia a pri jej návšteve si môžete všimnúť dva kultúrne vplyvy, Turecka a Grécka. Na tieto časti je rozdelené nielen toto mesto, ale aj celý ostrov. Cyprus je preslávený aj ako ostrov lásky a tak tu môžete prežiť aj príjemné a romanticky strávené chvíle odpočinku.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti WizzAir si môete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do cyperskej Larnaky už od 10180Ft (cca 33€) – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 55€.

V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 80€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 100€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca december 2016.


► Letenky napríklad v termíne 12-15 december 2016.

► Ubytovanie v Larnake už od 9€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Cyprus - Krajina posiata kláštormi

Ostrovný Cyprus patrí medzi najkrajšie krajiny, ktoré obklopuje Stredozemné more. Ukrýva v sebe nádhernú atmosféru podčiarknutú fantastickou históriou. Zastavil sa tu snáď každý, kto v dejinách tohto priestoru niečo znamenal a každý tu po sebe zanechal svedectvo svojej doby. Medzi najzaujímavejšie pamiatky Cypru však dnes patria nádherné kláštory, ktorými je krajina doslova posiata. Afroditin ostrov ako znie lichotivá prezývka čarovného ostrova otvára svoje brány pre všetkých... čítať ďalej