Letenky na Havaj od 429€

04.Mar 2017 | 16:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa havaj honolulu maui letenky do usa letenky na havaj letisko londýn lufthansa

Havaj patriaci medzi najznámejšie dovolenkové destinácie láka turistov z celého sveta. Tento ostrov je tropickým rajom ležiacim západne od USA v teplých vodách Pacifiku. Nájsť tu môžete nielen nekonečné pláže, čisté more a exotickú prírodu, ale aj sopečné pohoria lákajúce na turistiku. Významným dovolenkovým centrom na Havaji je hlavné mesto Honolulu, ktoré leží na ostrove Oahu. Tu na vás čaká známa pláž Waikiki ponúkajúca vodné aktivity rôzneho druhu. V Honolulu stojí za návštevu aj prehliadka prístavu Pearl Harbour, známeho ešte z dôb druhej svetovej vojny.

K ceste na Havaj využite ponuku let.spoločností Lufthansa a United Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky s odletom z Manchestru alebo Londýna do Honolulu na Havaji už od 429€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2017 do februára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 4-13 december 2017.

► Ubytovanie na Havaji už od 16€ na osobu a noc.


Manchester ➞ Honolulu / Honolulu ➞ Londýn 429€

Manchester ⇆ Honolulu 459€

Londýn ⇆ Honolulu 499€


Vyhľadať ubytovanie na honolulu


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.