Letenky na karibský ostrov Guadeloupe z Budapešti od 413€ alebo z Prahy od 427€

21.Jún 2017 | 09:51
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik pointe a pitre GUADELOUPE letenky do karibiku Letenky na Guadapoupe letisko budapešť klm air france

Zaleťte si na karibský ostrov Guadeloupe a nalaďte sa na karibský rytmus. Ostrov Guadeloupe je so svojimi bielymi plážami a čistou tyrkysovou vodou ideálne miesto na strávenie príjemnej dovolenky.

V akciovej ponuke od let.spoločností KLM / Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky na Guadeloupe a to z Budapešti do Poite a Pitre už od 127500Ft / 413€. V prípade odletu z Prahy zaplatíte za spiatočné letenky od 11238 Kč / 427€. V cene letenky je odbavená batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiacoch september a október 2017 a potom počas januára až marca 2018.

Letenky za tieto ceny zakúpite priamo cez stránky let.spoločnosti KLM. Poprípade k rezervácii môžete využiť kalendáre termínov a cien od spoločnosti eSky.sk s cenou od 435€.

V Paríži je potrebné sa premiestniť z letiska Charles de Gaulle (linka z/do Budapešti) na letisko Orly (linka z/do Karibiku). K presunu medzi zmieňovanými letiskami môžte využiť bezplatný (transfér je v cene letenky) autobus AirFrance – linka 3.


► Letenky napríklad v termíne 4-12 október 2017.

► Ubytovanie na Guadeloupe už od 20€ na osobu a noc.Vyhľadať letenky na stránkach let.spoločnosti KLM


Kalendár termínov Budapešť - Guadeloupe od 435€

Kalendár termínov Praha - Guadeloupe od 452€


Vyhľadať a rezervovať ubytovaniePodmienky vstupu na Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Guadeloupe platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.

Soufrière - aktívny stratovulkán nachádzajúci sa na západnej polovici ostrova Guadeloupe