LETENKY NA LANZAROTE: Z Budapešti v septembrových termínoch od 67€

22.Aug 2017 | 11:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: kanárske ostrovy letisko budapešť lanzarote wizzair európa letenky na lanzarote letenky na kanárske ostrovy

Využite momentálne jednu z najlepších ponúk leteniek na Kanárske ostrovy v septembrových termínoch a zaleťte si za teplom na Lanzarote. tento ostrov ponúka celoročne príjemné počasie, teploty vzduchu aj vody. Lanzarote je vhodným miestom na strávenie príjemnej, nie len aktívnym spôsobom strávenej dovolenky.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Lanzarote už od 20384Ft (cca 67€) . Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 82€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 108€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 130€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca september 2017.

Všetky ceny leteniek sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


► Letenky napríklad v termíne 13-27 september 2017.

Ubytovanie na Lanzarote už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na lanzarote

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Lanzarote – Cesta na Mesiac

Je začiatok decembra a teplota na Slovensku je na bode mrazu. Čo takto ísť sa schladiť do oceána na ostrovy večnej jari? Odhodlali sme sa teda navštíviť jeden z Kanárskych ostrovov – Lanzarote. Skombinovali sme dva lety Ryanair BA – Brusel, Brusel – Lanzarote a dúfali sme že sa nič počas prestupu nestane. Výlet sa podaril a mesačná krajina Lanzarote v nás zanechala hlboký dojem. Ten pocit sa asi nedá opísať, treba to jednoducho zažiť. Skúste si predstaviť kráter sopky, kde ste úplne sami, teplo sopky, ktorá pečie kurence, čarokrásne pláže so žltým pieskom, zelené jazierko, alebo čarovnú lagúnu...

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.sk