Letenky na Tenerife v marcových termínoch od 74€

14.Jan 2017 | 03:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: tenerife kanárske ostrovy európa letenky na tenerife letenky na kanárske ostrovy letisko Katovice wizzair

Túžite sa zohriať po zime alebo hľadáte ideálnu destináciu na svoju jarnú dovolenku? Práve ste ju našli. Najväčšiemu z Kanárskych ostrovov, Tenerife, nechýba nič. Užijete si tu relax na zlatistých plážach, vyberiete sa do minulosti uličkami Santa Cruz, do Loro Parku za tučniakmi, alebo do útrob sopky. A vďaka akcii spoločnosti Wizzair sa na Tenerife vyberiete len za pár eur.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky na Tenerife s odletom z Katovíc už od 325Zl (cca 74€) – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 98€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 50€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 70€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca marec 2017.


► Letenky na Tenerife v termíne 27-31 marec 2017.

► Ubytovanie na Tenerife už od 12€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie