Letenky na Zanzibar z Berlína s KLM od 449€

20.Nov 2016 | 02:42
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar letisko berlin klm

Zaleťte si za oddychom k Indickému oceánu na ostrov Zanzibar. Ostrov, ktorý je obľúbený vďaka svojim krásnym piesočným plážam, koralovým útesom ale aj pre svoju bohatú a zaujímavú históriu. Zanzibar bol kedysi najväčším strediskom obchodu s otrokmi.

K ceste na exotický Zanzibar využite ponuku od let.spoločností KLM a Kenya Airways a možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Berlína na Zanzibar už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od konca februára do júna 2017.


► Letenky napríklad v termíne 8-16 marca 2017.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Berlín - Zanzibar 449€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk