Letenky s Turkish Airlines z Budapešti do Bangkoku od 469€

17.Feb 2016 | 17:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia thajsko bangkok

Váhali ste doteraz a nevyužili ste žiadnu z akciových ponúk na letenky do Thajska, alebo Vám nevyhovovali termíny akciových ponúk a chceli by ste navštíviť Thajsko v čo najbližšej dobe? Ak áno, tak teraz máte možnosť využiť akciu od let.spoločnosti Turkish Airlines s aktuálnou ponukou spiatočných leteniek z Budapešti do Bangkoku už od 469€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky sú dostupné v obmedzenom počte v  rôznych termínoch od konca februára do marca 2016.

 

► Letenky napríklad v termíne 2-18 marca 2016.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.

 

Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

 

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.

 

Mohlo by Vás zaujímať

OSTROV PHUKET – MÔJ MALÝ SPRIEVODCA

Cestovanie ma lákalo už od nepamäti. Po pár európskych cestách mi začal byť náš starý kontinent, ako sa hovorí, „pritesný“. Zatúžila aj po exotickejších miestach. Prečo ale Thajsko ? Typické bedekerové dôvody ako krásne pláže, príroda a slnko v januári tiež zavážili. Neboli ale rozhodujúce. Na ostrove Phuket som už mala nejakých kamarátov. <čítať ďalej>

TAJOMSTVÁ THAJSKEJ KUCHYNE

Spoznať kuchyňu navštívenej krajiny považujem za jeden z najlepších spôsobov, ako spoznať jej kultúru. Jednoduchá, ale pestrá, korenistá a veľmi chutná. Taká je tá thajská kuchyňa. V jednom jedle sa mieša ostrá, kyslá, sladká, slaná i trpká chuť. Je umením nájsť perfektné vyváženie týchto chutí. Oni to ale vedia.<čítať ďalej>