Letenky z Bratislavy do izraelského Eilatu už od 51€

23.Jan 2017 | 20:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael eilat letenky do Eilatu Blízky východ letenky do Izraela letisko bratislava ryanair

Keď sa spomenie Červené more, mnohým z nás sa v mysli vybaví Egypt. Akoby bol jediným miestom, z ktorého môžeme preskúmať nádhery podmorského sveta. Nie je. Ešte je tu izraelský Eilat. Miesto na križovatke svetadielov, ktoré sa pýši výbornou polohou na spoznávanie tejto časti sveta a aj krásnym plážami. Nechcete si ich nechať ujsť? Poponáhľajte sa, možnosť budete mať len do marca.

Aktuálna ponuka spiatočných leteniek let.spoločnosti Ryanair z Bratislavy do izraelského Eilatu už od 40€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 35€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 49€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca február 2017.


► Letenky napríklad v termíne 12-19 február 2017.

► Ubytovanie v Eilate už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Izraela

Medzi SR a Izraelom je bezvízová dohoda platná od r. 1997. V zmysle dohody občania SR môžu stráviť maximálne 90 dní v Izraeli, striktne len za účelom turistiky. V prípade prekročenia termínu 90 dní izraelské imigračné úrady prísne postihujú previnilca, prípadnou deportáciou a zákazom vstupu.