Letenky z Bratislavy na Srí Lanku s let.spoločnosťou flydubai už od 280€

06.Mar 2017 | 20:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia srí lanka flydubai letisko bratislava letenky do ázie letenky na srí lanku Hambantota

Pre niektorých jeden z najkrajších ostrovov na svete, ktorý ponúka zaujímavý mix pláži a exotickej prírody v miestnych tropických pralesoch. Poloha ostrova v teplom Indickom oceáne zaručuje celoročne vysoké teploty vzduchu aj vody. Srí Lanka je svojimi tradíciami a pohostinnými miestnymi obyvateľmi zaujímavou dovolenkovou destináciou, ktorá si aj naďalej udržuje svoj ráz a nevšednosť.

K ceste využite akciovú ponuku leteniek na Srí Lanku s let.spoločnosťou flydubai a vychutnajte si sezónu na tomto exotickom ostrove v Indickom oceáne. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Hambantota už od 280€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v rôznych termínoch od mája do júna a čiastočne aj v októbri 2017.


► Letenky napríklad v termíne 3-12 október 2017.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach flydubai od 280€

Vyhľadať ubytovanie na srí lanke


Kalendár termínov Bratislava - Hambantota od 359€


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.