Letenky z Budapešti do Atlanty už od 447€

29.Jan 2017 | 01:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Severná Amerika usa letenky do atlanty atlanta letenky do usa Turkish Airlines work and travel

Atlantu si pamätáme ako miesto, kde Slovensko získalo prvé olympijské zlato. Miesto, kde sa tak udialo, Olympijský park, stojí dodnes. Rezervujete si letenky do Atlanty a navštívte park spolu s miestom, kde sa vyrába známy americký nápoj, ktorý práve tu uzrel svetlo sveta. Alebo sa pozriete do jedného z top múzeí mesta, ktoré hralo viac ako dôležitú úlohu v dejinách USA.

K ceste využite aktuálnu akciu let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Atlanty už od 447€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do novembra 2017. Letenky sú dostupné aj na termíny počas programu Work and Travel!


► Letenky do Atlanty v termíne 7-16 apríl 2017.

► Ubytovanie v Atlante už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Atlanty

Vyhľadať ubytovanie v Atlante


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.