Letenky z Budapešti do Hongkongu už od 392€

21.Dec 2016 | 21:42
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: čína ázia hong kong letenky do ázie letenky do hongkongu letisko budapešť air china

Využite horúcu ponuku akciových leteniek a navštívte Hong Kong, špeciálnu administratívnu časť Číny, ktorá sa pýši titulom najbohatšieho mesta na svete. Letenky za pár eur sú k dispozícii od januára do mája, preto si isto nájdete čas, aby ste vyliezli na kopec Victoria a obdivovali z neho moderné mesto plné kontrastov. Či už sa rozhodnete pre kratší, alebo dlhší pobyt v Hong Kongu, mesto spolu so svojimi ostrovmi a okolím Vám však má čo ponúknuť.

K ceste môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Hong Kongu s let.spoločnosťou Air China už od 392€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do mája 2017.


► Letenky do Hongkongu v termíne 1-8 mája 2017.

► Ubytovanie v Hong Kongu už od 15€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Hong Kongu

Na slovenských občanov sa vzťahuje bezvízový vstup do Hongkongu a do Macaa pre krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v dĺžke trvania do 90 dní. Vycestovanie do OAO Hongkong alebo OAO Macao sa považuje za opustenie územia ČĽR a na hraniciach s týmito samostatnými administratívnymi oblasťami je pasová a colná kontrola osôb. Osoby prichádzajúce z Číny do Hongkongu a Macaa, ktoré sa plánujú vrátiť naspäť na územie pevninskej Číny, musia mať udelené vízum na minimálne dva vstupy. Vízum musí byť získané na území ČĽR, v prípade, že ho turista nemá, musí na spiatočnú cestu požiadať o vízum na Konzulárnom úrade Ministerstva zahraničných vecí ČĽR v Hongkongu alebo Macau prostredníctvom pobočiek turistických kancelárií China Travel Service. Vízum je tiež možné získať na hranici medzi Hongkongom a mestom Shenzhen, na základe ktorého je možné zotrvať na území ČĽR maximálne 5 dní.