Letenky z Budapešti do Singapuru od 459€

19.Júl 2016 | 16:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: singapur azia letenky do ázie letenky do singapuru

Ďalšia zo zaujímavej ponky let.spoločnosti Air China a to do Singapuru. Mestský štát, ktorý v malajskom jazyku znamená Levie mesto, ktorý hodný svojho mena sa stal jedným z ekonomických najúspešnejších štátov sveta. Presvedčiť sa na vlastné oči môžete aj vďaka ponuke zmieňovanej let.spoločnosti Air China a jej ponuke spiatočných leteniek z Budapešti do Singapuru už od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2016 do mája 2017.


► Letenky napríklad v termíne 8-15 februára 2017.

► Ubytovanie v Singapure už od 13€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Sigapuru

Vo vzťahu k Singapuru platí pre občanov oboch krajín bezvízový vstup pri turistických pobytoch neprekračujúcich 90 dní pre všetky druhy cestovných pasov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na zárobkovú činnosť.

Cestovný pas pri vstupe do Singapuru musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu v Singapure.

Singapur patrí medzi najbezpečnejšie turistické destinácie. Od návštevníkov sa očakáva, že budú dodržiavať miestne pravidlá – nebudú fajčiť vo verejných budovách, výťahoch, dopravných prostriedkoch a na ich zastávkach, odhadzovať odpadky, žuvačky a cigaretové ohorky na ulici.

POZOR: za vlastníctvo, prechovávanie a užívanie drog / narkotických látok hrozí v krajine trest smrti!