Letenky z Milána do Singapuru už od 369€

12.Jan 2017 | 13:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: singapur azia letenky do ázie letenky do singapuru

Ostrovný mini štátik Singapur je križovatkou vyše 200 námorných ciest z celého sveta. Viete si predstaviť koľko je tu vďaka tomu národov a kultúr? Netradičná exotika tak láka neuveriteľnou zmesou pamiatok, ale aj čistotou ulíc a luxusom. Vieme, že Singapur je najdrahším mestom sveta, preto isto radi využijete akčné letenky do tejto ázijskej obchodnej veľmoci.

Presvedčiť sa na vlastné oči môžete aj vďaka let.spoločnosti Oman Air a jej ponuke spiatočných leteniek z Milána do Singapuru už od 369€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do decembra 2017.


► Letenky do Singapuru v termíne 1-8 marca 2017.

► Ubytovanie v Singapure už od 13€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Sigapuru

Vo vzťahu k Singapuru platí pre občanov oboch krajín bezvízový vstup pri turistických pobytoch neprekračujúcich 90 dní pre všetky druhy cestovných pasov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na zárobkovú činnosť.

Cestovný pas pri vstupe do Singapuru musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu v Singapure.

Singapur patrí medzi najbezpečnejšie turistické destinácie. Od návštevníkov sa očakáva, že budú dodržiavať miestne pravidlá – nebudú fajčiť vo verejných budovách, výťahoch, dopravných prostriedkoch a na ich zastávkach, odhadzovať odpadky, žuvačky a cigaretové ohorky na ulici.

POZOR: za vlastníctvo, prechovávanie a užívanie drog / narkotických látok hrozí v krajine trest smrti!