FILIPÍNY: Letenky z Prahy do Manily s návratom do Viedne od 399€

15.Dec 2018 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia filipíny manila letenky na filipíny letenky do manily letenky do ázie letisko viedeň letisko praha oman air

Azda každého dobrodruha lákajú robinsonovské miesta, no svoje zvláštne čaro majú aj turizmom nasýtené body na mape, ktoré neustále hypnotizujú tisíce a tisíce cestovateľov z celého sveta. Ak by ste zámer vidieť niečo z oboch týchto protikladných súdkov spojili do jednej krajiny, možno by ste zablúdili myšlienkami na Filipíny - súostrovie, ktoré tvorí viac ako 7000 ostrovov a ostrovčekov. Ak ich chcete postupne rad za radom zažiť na vlastnú päsť, stačí využiť náš tip na akciové letenky do filipínskej Manily a odtiaľ putovať naprieč známymi aj neobjavenými zákutiami filipínskych ostrovov.

K ceste na Filipíny môžete využiť multi-city letenky z Prahy do Manily s návratom do Viedne s let.spoločnosťou Oman Air 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 15kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do augusta 2019.


► Letenky napríklad v termíne 5-18 marec 2019.

► Ubytovanie v Manile už od 6€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Praha - MANILA - VIEDEŇ 399€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Filipíny

Občania SR môžu na územie Filipín vstúpiť bez víz, ak ich pobyt neprekročí 30 dní. Pri vstupe je potrebné predložiť cestovný pas platný 6 mesiacov viac ako je doba plánovaného pobytu. V prípade dlhšieho pobytu udelí potrebné povolenie The Philippine Bureau of Immigration and Deportaton (Magallanes Drive, Intramuros, Manila – www.immigration.gov.ph). Povolenie môže byť udelené na dodatočné dva mesiace pobytu. Žiadosť je potrebné podať 7 dní pred termínom ukončením platnosti pôvodného povolenia.

Pri odlete z krajiny sa platí daň vo výške asi 11 USD.


Klimatické podmienky na Filipínach

Na Filipínach sú bežné tajfúny, povodne, zemetrasenia a zosuvy pôdy. Obdobie tajfúnov a povodní trvá od mája do novembra.

Tropická klíma s častými dažďami a miernym vetrom. Tri ročné obdobia: dažďové obdobie od júna do októbra, chladnejšie suché obdobie od novembra do februára a horúce suché obdobie od marca do mája.Letenky z Prahy do Manily s návratom do Viedne od 399 eur