Letenky z Prahy do Singapuru od 369€

23.Okt 2016 | 03:34
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie singapur letenky do singapuru

Ďalšia zo zaujímavej ponky let.spoločnosti China Eastern Airlines a to do Singapuru. Mestský štát, ktorý v malajskom jazyku znamená Levie mesto, ktorý hodný svojho mena sa stal jedným z ekonomických najúspešnejších štátov sveta. Presvedčiť sa na vlastné oči môžete aj vďaka ponuke zmieňovanej let.spoločnosti China Eastern Airlines a jej ponuke spiatočných leteniek z Prahy do Singapuru už od 369€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky sú dostupné len v pár termínoch koncom novembra a začiatkom decembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 22.11. - 10.12. 2016.

► Ubytovanie v Singapure už od 13€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Sigapuru

Vo vzťahu k Singapuru platí pre občanov oboch krajín bezvízový vstup pri turistických pobytoch neprekračujúcich 90 dní pre všetky druhy cestovných pasov. Bezvízový režim sa nevzťahuje na zárobkovú činnosť.

Cestovný pas pri vstupe do Singapuru musí byť platný minimálne ešte 6 mesiacov po plánovanom ukončení pobytu v Singapure.

Singapur patrí medzi najbezpečnejšie turistické destinácie. Od návštevníkov sa očakáva, že budú dodržiavať miestne pravidlá – nebudú fajčiť vo verejných budovách, výťahoch, dopravných prostriedkoch a na ich zastávkach, odhadzovať odpadky, žuvačky a cigaretové ohorky na ulici.


POZOR: za vlastníctvo, prechovávanie a užívanie drog / narkotických látok hrozí v krajine trest smrti!