Brazília z Viedne - Natal od 478€ alebo Fortaleza od 482€

02.Máj 2017 | 18:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília Južná Amerika natal letenky do brazílie fortaleza letisko viedeň tap portugal

Zlákala vás exotická Brazília? Máme pre vás 2 zaujímavé miesta, ktoré v tomto slnečnom štáte môžete navštíviť. Možno už poznáte Natal, jedného z hostiteľov MS vo futbale. Mesto, ktoré sa pýši rozsiahlymi piesočnými dunami a portugalskou pevnosťou Forte dos Reis Magos. Zaujímavá je aj neďaleká Fortaleza, známa (aj keď nie u nás) svojimi plážami dotiahnutými do dokonalosti červenými útesmi, palmami, dunami a lagúny. Ale aj folklórnymi tradíciami prezentovanými formou tanečných predstavení v secesnom divadle José de Alencar.

K ceste do Brazílie môžete využiť ponuku od let.spoločnosti TAP Portugal s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Natalu od 478€ alebo do Fortalezi od 482€. V cene letenky je len jedna príručná batožina! Poplatok za podpalubnú batožinu je 50€. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od marca do apríla 2018.


► Letenky napríklad v termíne 2-13 marec 2018.

► Ubytovanie v Natal už od 8€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Fortaleza už od 9€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Natal 478€

Kalendár termínov Viedeň - Fortaleza 482€


Vyhľadať ubytovanie v Natal

Vyhľadať ubytovanie vo fortaleza


Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.


Klimatické podmienky v Brazílii

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december - marec (obdobie dažďov)
  • Zima: jún - september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul može v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.Letenky Viedeň  Natal 479 eur


Letenky Viedeň Fortaleza 483 eur