Letenky z Viedne do Chicaga s AirBerlin už od 361€

01.Nov 2016 | 16:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa chicago top​ letenky do usa letenky do chicaga

Tretie najväčšie mesto v USA a zároveň významné svetové obchodné centrum, to je Chicago. Mesto má výhodnú geografickú polohu a nachádza sa na brehoch jazera Michigan. Známa je panoráma Chicaga, tvorená z výškových budov a pre mesto typickej nadzemnej rýchlodráhy. Za prehliadku v meste stoja štvrte Near North Side či Magnificent Mile, kde sa nachádza nielen množstvo múzeí, galérii, ale aj nákupných možností. Zaujímavou alternatívou je aj čas strávený v obľúbenom Millenium parku, ktorý ponúka široké možnosti voľnočasových aktivít.

K ceste do Chicaga využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti AirBerlin v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Chicaga už od 361€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do marca 2017.

Pre ponuku iných dostupných lacných leteniek do USA kliknite tu.


► Letenky napríklad v termíne 6-12 február 2017.

► Ubytovanie v Chicagu už od 16€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Chicaga

Vyhľadať ubytovanie v Chicagu


V prípade iného termínu cesty môžete použiť náš kalendár termínov a cien s dostupnosťou leteniek od januára do júna 2017. V takomto prípade zaplatíte za spiatočné letenky od 379€

Kalendár termínov Viedeň - Chicago 379€


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.