Letenky z Viedne do Miami od 320€

15.Máj 2017 | 00:21
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letenky do Miami miami letenky do usa eurowings letenky na floridu letisko viedeň

V najväčšom meste Floridy by sme stopy dávnej histórie hľadali márne. A ani nám to nechýba. Čaro Miami sa ukrýva niekde úplne nikde. Nájdete ho medzi mrakodrapmi obchodnej časti. V kubánskej štvrti Little Havana a na iných miestach, kde ožíva Latinská Amerika. A najmä na svetoznámej pláži, ktorej nekonečnú zábavu si môžete užívať vďaka let.spoločnosti Eurowings a jej letenkám za 320€. Ďalšie ponuky lacných leteniek do USA nájdete tu.

Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Miami už od 320€. V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Poplatok za 23kg zapísanú batožinu do podpalubia je 60€. Letenky za tieto ceny sú dostupné od októbra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-21 január 2018.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.