Letenky z Viedne na Maurícius od 599€

18.Feb 2016 | 18:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maurícius Letenky na maurícius

Nielen na Maldivách či Srí Lanke môžete zažiť exotickú dovolenku ale aj na tropickom ostrove Maurícius. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek let.spoločnosti British Airways z Viedne na Maurícius už od 599€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Pri lete z Viedne na Maurícius je v Londýne prestupe potrebný presun z letiska Heathrow na letisko Gatwick! Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť vo veľmi obmedzenom počte počas mesiaca jún 2016.

► Letenky napríklad v termíne 2-12 júna 2016.

► Ubytovanie Maurícius už od 13€ na osobu a noc.

Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.

Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.

Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Ďalšie otázky k pobytu na Mauríciuse zodpovie podrobnejšie web stránka ministerstva vnútrawww.gov.mu/portal/site/dhasite