Letenky z Viedne na Maurícius už od 569€

04.Júl 2017 | 00:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika maurícius Letenky na maurícius letisko viedeň british airways

Nielen na Maldivách či Srí Lanke môžete zažiť exotickú dovolenku ale aj na tropickom ostrove Maurícius. V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti British Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Maurícius už od 569€ . V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Najlacnejšie letenky sa dajú v rôznych termínoch od januára do marca 2018.

Pri lete z Viedne na Maurícius je v Londýne pri prestupe potrebný presun z letiska Heathrow na letisko Gatwick! Možnosti ako sa presunúť z jedného letiska na druhé si môžete pozrieť na stránkach letiska Heathrow.


► Letenky napríklad v termíne 11-19 január 2018.

► Ubytovanie Maurícius už od 23€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Maurícius 569€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.

Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.

Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Ďalšie otázky k pobytu na Mauríciuse zodpovie podrobnejšie web stránka ministerstva vnútra www.gov.mu/portal/site/dhasite