Zanzibar z Viedne počas hlavnej sezóny od 460€

02.Máj 2017 | 15:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar letisko viedeň Turkish Airlines

Ostrov prevoňaný škoricou, klinčekmi a vanilkou svet pozná ako rodisko Freddieho Mercuryho. Hoci je jeho skupina milovaná mnohými, turisti sa sem kvôli nemu húfne nevalia. Máme pocit, že to skôr bude kvôli tropickým plážam, africkému safari i starobylému mestu zvanému Stone Town, ktoré je zapísané do Zoznamu UNESCO.

K ceste na exotický Zanzibar využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines a možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Zanzibar už od 460€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 7kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v termínoch od novembra 2017 do marca 2018.


► Letenky na Zanzibar v termíne 8-16 január 2018.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


esky: Kalendár termínov Viedeň - Zanzibar 460€

pelikan: Kalendár termínov Viedeň - zanzibar 469€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk


Zanzibar bez miliónov na účte

Spolu sme na Zanzibare strávili celý jeden mesiac a poriadne sme si to tam užili. Nechýbali večere na pláži, či drinky pri západe slnka. Každý deň som s nemým úžasom sledovala vodu a ležala som na pláži, ktorá bielosťou porazila aj pláže Maldív. To, o čom sme snívali, sa zrazu stalo realitoua nemuseli sme čakať kým budeme mať milióny na účte alebo šetriť do kasičky niekoľko rokov...

Viac si môžete prečítať v článku od Janky Schweighoferovej.
Letenky Vieden Zanzibar od 460eur


Letenky Vieden Zanzibar od 469eur